Geplaatst: Vrijdag 3 februari

'Beyonce gevraagd als jurylid X Factor'

'Beyonce gevraagd als jurylid X Factor'

Simon Cowell wil dolgraag Beyoncé als jurylid in de Amerikaanse versie van X Factor. Hij heeft de wereldster maar liefst 500 miljoen dollar geboden voor de klus. 

Nu Simon Cowell juryleden Nicole Scherzinger en Paula Abdul de bons heeft gegeven, moet de talentenjachtgoeroe op zoek naar een nieuwe jury. De Brit besluit hoog in te zetten. Hij zou Beyoncé hebben gevraagd als jurylid voor de Amerikaanse X Factor. Hij zou de zangeres maar liefst 500 miljoen dollar hebben geboden, zo meldt E! Online. Het is niet duidelijk of de kersverse mama op zijn aanbod ingaat.

Mariah Carey
Niet alleen Beyoncé is benaderd, ook Mariah Carey is gevraagd voor de rol als jurylid. Toch hoopt Simon naar verluidt meer op Queen Bee. Nick Cannon, de man van Mariah, zei dat hij niet begreep waarom iemand met ‘een legendarische carrière’ als Mariah zou meewerken aan X Factor. De kans dat de diva toehapt, is dus vrij klein.

Concurrentie
Simon trekt momenteel alles uit de kast om de kijkcijfers van X Factor omhoog te duwen. Hij heeft op de Amerikaanse tv last van zware concurrentie door shows als The Voice en American Idol. Het nieuwe seizoen van The Voice gaat in Amerika zondag van start, direct na de Super Bowl-uitzending.