Jackass mist Ryan Dunn
De uitzending van de eerste Jackass-film zaterdag is er een met een bittere bijsmaak. Jackass Ryan Dunn overleed vorige maand bij een autocrash.
Bedenk de meest pijnlijke, smerige, gevaarlijke actie ooit en de mannen van Jackass hebben het vast al eens ondernomen. Voor niks deinzen de mannen terug. Op rolschaatsen de confrontatie aangaan met een briesende stier? Been there, done that. Een vishaak door je eigen wang jassen? Eitje. Een omelet bakken van braaksel? Gaap. Wat ooit begon als een grap transformeerde tot een serie op MTV en uiteindelijk een film met stunts die de televisie niet haalden.
Fataal
De heftigste stunt gebeurde echter buiten het oog van de camera. Het werd Jackass Ryan Dunn fataal. Hij belandde afgelopen juni met zijn auto in een crash die hij en zijn bijrijder niet overleefden. Van de auto bleef amper iets over. Naar verluidt stapte hij met een flinke borrel op in het voertuig en reed hij veel te hard, maar het onderzoek naar de precieze oorzaak loopt nog.
Klap
Het is een enorme klap voor de gehele crew van Jackass. Collega Bam Margera schrijft: “Ik heb zojuist mijn beste vriend verloren. Ik huil al de hele dag hysterisch aan een stuk door.” Ook Johnny Knoxville heeft het zwaar. “Ik ben heel erg verdrietig omdat ik mijn broeder ben verloren. Mijn wereld is 134 procent minder leuk zonder jou. Ik hou van je Ryan.”
In het kort
- Titel:Jackass: The movie
- Zender:Veronica
- Datum: 9 juli 2011
- Uitzendtijd:20:15 - 22:00 uur
- Genre:Film
- Jaar van premiere:2002
- Regisseur:Jeff Tremaine
- Acteurs:Johnny Knoxville, Bam Margera, Chris Pontius
-
![]() |
20:25 | - | Telefilm: Black out | |
![]() |
20:30 | - | State of play | |
![]() |
20:30 | - | Cheaper by the dozen 2 | |
![]() |
22:30 | - | De beste voetballers ooit: Cristiano... | |
![]() |
23:20 | - | Dexter | |
![]() |
23:35 | - | The Father, the Son and the Housekeeper |













