TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit maakt hij bekend in RTL Boulevard. Zijn vriendin Merel blijft in Nederland wonen.
Het koppel werd in januari de trotse ouders van zoontje Vos. Ze verblijven momenteel in Nederland in het huis van Merel, maar Marc zal op een gegeven moment weer terugmoeten naar Afrika voor zijn werk. Hij heeft een nieuwe baan als tilapiakweker aangenomen in Oeganda, dat dichterbij Nederland ligt. "Daardoor heb ik wat meer flexibiliteit en kan ik vaker in Nederland teruggaan", vertelt Marc.
Voorlopig zit Marc dus nog even vast aan Afrika. Maar onder andere met oog op de andere zoon van Merel en de toekomst van kleine Vos, ziet de boer zijn toekomst toch voor zich in Nederland. "Uiteindelijk moet Vos naar school, dus ik denk dat de keuze uiteindelijk naar Nederland gaat."
Merel, die Marc leerde kennen na zijn deelname aan Boer zoekt vrouw en stukgelopen relatie met Annekim, lijkt er niet over in te zitten dat zij straks alleen met de kinderen in Nederland zit. Integendeel: ze vindt het prachtig dat als Vos eenmaal zijn inentingen heeft, ze samen papa op kunnen zoeken. "Het is een hoop reizen en een hoop plannen, maar wel heel leuk denk ik."
Linda Kraan van Een Huis Vol deelt haar herinneringen aan de vuurwerkramp in Enschede
14:16'Ook deze programma's zijn slachtoffers van bezuinigingen'
13:12Meidengroep uit deze talentenjacht maakt een comeback
12:46Aanmeldpagina open voor nieuw seizoen Married at First Sight
11:22Welk programma vervangt Kopen Zonder Kijken op RTL 4?