Speelschema WK voetbal vrouwen 2019

Televizier logo

Geplaatst op 5 Juni om 12:03

Sport nieuws

Het WK voetbal voor vrouwen in Frankrijk is begonnen. Maar wanneer spelen de Oranjeleeuwinnen? Dat hebben we voor je in dit artikel gezet.

Dinsdag 11 juni
15.00 uur: Nieuw-Zeeland - Nederland | Groep E | Le Havre (NPO 1/NOS.nl)

Zaterdag 15 juni
15.00 uur: Nederland - Kameroen | Groep E | Valenciennes (NPO 3/NOS.nl)

Donderdag 20 juni
18.00 uur: Nederland - Canada | Groep E | Reims (NPO 3/NOS.nl)

De rest van het schema

Wil je geen moment missen van het WK en ook weten wanneer Thailand en Schotland spelen? Dan hebben we goed nieuws voor je, want dat staat hieronder. 

Vrijdag 7 juni 2019
21.00 uur: Frankrijk - Zuid-Korea | Groep A | Parijs (NPO 3/NOS.nl)

Zaterdag 8 juni
15.00 uur: Duitsland - China | Groep B | Rennes (NOS.nl)
18.00 uur: Spanje - Zuid-Afrika | Groep B | Le Havre (NOS.nl)
21.00 uur: Noorwegen - Nigeria | Groep A | Reims (NPO 3/NOS.nl)

Zondag 9 juni
13.00 uur: Australië - Italië | Groep C | Valenciennes (NOS.nl)
15.30 uur: Brazilië - Jamaica | Groep C | Grenoble (NOS.nl)
18.00 uur: Engeland - Schotland | Groep D | Nice (NOS.nl)

Maandag 10 juni
18.00 uur: Argentinië - Japan | Groep D | Parijs (NOS.nl)
21.00 uur: Canada - Kameroen | Groep E | Montpellier (NPO 1/NOS.nl)

Dinsdag 11 juni
15.00 uur: Nieuw-Zeeland - Nederland | Groep E | Le Havre (NPO 1/NOS.nl)
18.00 uur: Chili - Zweden | Groep F | Rennes (NOS.nl)
21.00 uur: Verenigde Staten - Thailand | Groep F | Reims (NPO 3/NOS.nl)

Woensdag 12 juni
15.00 uur: Nigeria - Zuid-Korea | Groep A | Grenoble (NOS.nl)
18.00 uur: Duitsland - Spanje | Groep B | Valenciennes (NOS.nl)
21.00 uur: Frankrijk - Noorwegen | Groep A | Nice (NPO 3/NOS.nl)

Donderdag 13 juni
18.00 uur: Australië - Brazilië | Groep C | Montpellier (NOS.nl)
21.00 uur: Zuid-Afrika - China | Groep B | Parijs (NPO 3/NOS.nl)

Vrijdag 14 juni
15.00 uur: Japan - Schotland | Groep D | Rennes (NOS.nl)
18.00 uur: Jamaica - Italië | Groep C | Reims (NOS.nl)
21.00 uur: Engeland - Argentinië | Groep D | Le Havre (NPO 3/NOS.nl)

Zaterdag 15 juni
15.00 uur: Nederland - Kameroen | Groep E | Valenciennes (NPO 1/NOS.nl)
21.00 uur: Canada - Nieuw-Zeeland | Groep E | Grenoble (NPO 3/NOS.nl)

Zondag 16 juni
15.00 uur: Zweden - Thailand | Groep F | Nice (NPO 1/NOS.nl)
18.00 uur: Verenigde Staten - Chili | Groep F | Parijs (NOS.nl)

Maandag 17 juni
18.00 uur: Zuid-Afrika - Duitsland | Groep B | Montpellier (NOS.nl)
18.00 uur: China - Spanje | Groep B | Le Havre (NOS.nl)
21.00 uur: Nigeria - Frankrijk | Groep A | Rennes (NPO 3/NOS.nl)
21.00 uur: Zuid-Korea - Noorwegen | Groep A | Reims (NOS.nl)

Dinsdag 18 juni
21.00 uur: Jamaica - Australië | Groep C | Grenoble(NOS.nl)
21.00 uur: Italië - Brazilië | Groep C | Valenciennes (NPO 3/NOS.nl)

Woensdag 19 juni
21.00 uur: Japan - Engeland | Groep D | Nice (NPO 3/NOS.nl)
21.00 uur: Schotland - Argentinië | Groep D | Parijs (NOS.nl)

Donderdag 20 juni
18.00 uur: Nederland - Canada | Groep E | Reims (NPO 1/NOS.nl)
18.00 uur: Kameroen - Nieuw-Zeeland | Groep E | Montpellier (NOS.nl)
21.00 uur: Zweden - Verenigde Staten | Groep F | Le Havre (NPO 3/NOS.nl)
21.00 uur: Thailand - Chili | Groep F | Rennes (NOS.nl)

Zaterdag 22 juni, start achtste finales
17.30 uur: 1B - 3 A/C/D | achtste finale 1 | Grenoble (NPO 2/NOS.nl)
21.00 uur: 2A - 2C | achtste finale 2 | Nice (NPO 3/NOS.nl)

Zondag 23 juni
17.30 uur: 1D - 3 B/E/F | achtste finale 3 | Valenciennes (NPO 1/NOS.nl)
21.00 uur: 1A - 3 C/D/E | achtste finale 4 | Le Havre (NPO 3/NOS.nl)

Maandag 24 juni
18.00 uur: 2B - 1F | achtste finale 5 | Reims (NPO 2/NOS.nl)
21.00 uur: 2F - 2E | achtste finale 6 | Parijs (NPO 3/NOS.nl)

Dinsdag 25 juni
18.00 uur: 1C - 3 A/B/F | achtste finale 7 | Montpellier (NPO 2/NOS.nl)
21.00 uur: 1E - 2D | achtste finale 8 | Rennes (NPO 3/NOS.nl)

Kwartfinales 

Donderdag 27 juni
21.00 uur: winnaar achtste finale 2 - winnaar achtste finale 3 | kwartfinale 1 | Le Havre (NPO 3/NOS.nl)

Vrijdag 28 juni
21.00 uur: winnaar achtste finale 4 - winnaar achtste finale 5 | kwartfinale 2 | Parijs (NPO 3/NOS.nl)

Zaterdag 29 juni
15.00 uur: winnaar achtste finale 7 - winnaar achtste finale 8 | kwartfinale 3 | Valenciennes (NPO 1/NOS.nl)
18.30 uur: winnaar achtste finale 1 - winnaar achtste finale 6 | kwartfinale 4 | Rennes (NPO 2/NOS.nl)

Halve finales 

Dinsdag 2 juli
21.00 uur: winnaar kwartfinale 1 - winnaar kwartfinale 2 | halve finale 1 | Lyon (NPO 3/NOS.nl)

Woensdag 3 juli
21.00 uur: winnaar kwartfinale 3 - winnaar kwartfinale 4 | halve finale 2 | Lyon (NPO 3/NOS.nl)

Wedstrijd om derde plek / brons

Zaterdag 6 juli
17.00 uur: Verliezer halve finale 1 - verliezer halve finale 2 | Nice (NPO 1/NOS.nl)

Finale WK voetbal 

Zondag 7 juli
17.00 uur: winnaar halve finale 1 - winnaar halve finale 2 | Lyon (Stade de Lyon) (NPO 1/NOS.nl)