TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Zoals Laura en Massimo kom je ze niet vaak tegen. En hun liefdesverhaal is ook allesbehalve alledaags. Je weet vast nog wel dat maffiabaas Massimo, Laura in deel 1 ontvoerde en haar net zo lang gijzelde totdat ze ook van hem hield (dat duurde overigens niet al te lang). In de tussentijd had het stel vooral heel veel seks in zoveel mogelijk verschillende standjes.
De tweede film, 365 Days: This Day kende net zo'n idioot plot als de eerste en begon met een trouwerij. Eind goed, al goed, zou je denken, maar niet in het geval van Laura en Massimo. Laura vond dat ze niet genoeg aandacht seks kreeg, begon te flirten met tuinman Nacho die de zoon van een rivaal van Massimo bleek te zijn. En ze betrapte Massimo ook nog met zijn ex Anna. Alleen was dat niet Massimo maar zijn tweelingbroer.
Op het einde van de tweede film wordt Laura ontvoerd door de bewuste tweelingbroer, waarop Nacho en Massimo moeten samenwerken om haar te redden. En dan volgt een spectaculaire shoot-out waarin Anna Laura neerschiet, Nacho op zijn beurt Anna neerknalt en Massimo zijn broer neerschiet. De film eindigt met Massimo die het bebloede lichaam van Laura vasthoudt.
Natuurlijk overleeft Laura de schietpartij want ze zit er weer helemaal gezond bij in de trailer van The Next 365 Days. Zo gaat het verder:
Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten
10:27Eerste beelden van Make Up Your Mind in Songfestival-sferen