TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In het najaar start een nieuw seizoen van Het Perfecte Plaatje. Dit betekent: opnieuw duikt een groepje BN’ers achter de camera in de strijd voor de beste foto. Deze keer is het seizoen net even anders dan anders. Daarom: 4 redenen waarom je moet kijken.
Tot nu toe waren er altijd acht bekende Nederlanders die meededen aan het programma. Deze keer zijn het er maar liefst tien. Tijl Beckand, presentator van het tv-programma, kan niet wachten om de deelnemers van dichtbij mee te maken.
"Een vijfde seizoen kunnen maken van een van de leukste programma’s die er zijn is een groot plezier en een nog grotere eer!" vertelt hij in RTL Boulevard. "Ik kijk uit naar de verrichtingen, de missers én de pareltjes van een wederom verrassende en gevarieerde groep deelnemers." De eerste opname is deze week van start gegaan.
Tuurlijk, bij bijna elke BN’er ben je wel benieuwd naar zijn of haar fotografieskills, maar dit keer lijkt het lijstje met deelnemers nét even verrassender als in de vorige seizoenen. Wat dacht je bijvoorbeeld van Patricia Paay, Raymond van Barneveld en Miljuschka Witzenhauzen? Verder zou het ook zomaar kunnen dat Bibi Breijman, Bert van Leeuwen, Soy Kroon, Janny van der Heijden, Stefano Keizers, Victoria Koblenko en Art Rooijakkers topfotografen in de dop zijn.
Ongeluk blijft Marco Borsato ook bij zijn moeder achtervolgen
Neerlands’ meest bekende fotograaf is natuurlijk William Rutten. Dit seizoen zal hij terugkeren als jurylid, samen met Zilveren Camera-winnaar Cynthia Boll. Het tweetal wordt iedere week bijgestaan door wisselende gastjuryleden met hun eigen expertise.
Foto’s schieten in de coronatijd betekent dat de zoomfunctie waarschijnlijk geregeld gebruikt gaat worden. In RTL Boulevard verklapte Tijl Beckand alvast hoe de opnames gaan verlopen. "De lunch gaat in pakketjes, de visagie draagt van die schermen en iedereen heeft handschoenen aan."
Als Miljuschka Witzenhauzen - zelf ook deelneemster - aan hem vraagt of de opdrachten hierdoor ook moeilijker zijn uit te voeren, grapt Tijl: "Ik vind het zo doorzichtig, dat je op deze manier als kandidaat een opdracht bij me probeert los te peuteren."
We zullen dus nog even wachten op de invulling van de opdrachten. Het Perfecte Plaatje 2020 is vanaf het najaar te zien op RTL4.
Hoe laat treedt Claude op tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival 2025?
11:18Dit programma vervangt Boer Zoekt Vrouw op de zondagavond van NPO1
10:48Perla uit De Bondgenoten speelt open kaart: 'Ik zou Desmond wel doen'
10:38Zo kijk je de Eurovisie Songfestival-finale met commentaar van Gordon en Andy van der Meijde
10:31Dennis negeerde advies van MAFS-experts om niet meteen stekker eruit te trekken
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.