TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Presentatrice Linda de Mol kon haar ogen zondagavond niet geloven. In Postcode Loterij Miljoenenjacht won een oude bekende van haar de publieksprijs, namelijk oud-presentatrice Esther Duller.
Duller (53) presenteerde in het jaar 2000 Big Brother en was daarna ook het gezicht van Ticket to love, Van kavel tot kasteel en RTL Vandaag. De Mol dacht haar al te herkennen toen ze langs de tribune liep.
"Nee", roept ze tijdens de uitzending uit. "Jij bent dé Esther Duller. Dé Esther Duller van Big Brother toch? Dat ben jij toch?"
Als Esther bevestigt dat ze lang geleden inderdaad Big Brother presenteerde, zegt Linda: "Nou, niet zo lang geleden. En bij RTL heb je heel lang gewerkt."
De moeder werd uitgekozen voor de publieksprijs en mocht de laatste koffer openen. Hierdoor ging ze naar huis met een televisie en home cinema set. "Ik had het hartstikke leuk gevonden als je achter de desk had gestaan, maar je krijgt in ieder geval een cadeau", gaf Linda de Mol de oud-presentatrice nog mee.
Dit gebeurt er met de plek van Loretta Schrijver in The Masked Singer
08:46Dit zijn alle Zomergasten van 2025
08:18De TV van gisteren: Kijkers zien verrassende wending in De Moeite Waard?!
20:40Radar (AVROTROS) voegt Dzifa Kusenuh toe aan presentatieteam
20:02Producent Flikken Rotterdam herkent zich niet in aantijgingen Huub Stapel