TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zijn vrouw is met de kids een weekendje weg, dus heeft architect Evan – type brave huisvader – het huis voor zichzelf.
Buiten regent het pijpenstelen, maar Evan (Keanu Reeves) zit lekker binnen op de bank. En dan – Knock Knock – wordt er aangeklopt.
Als Evan opendoet om te kijken wie er op dit uur langskomt, ziet hij twee wonderschone, doorweekte jongedames. Ze stellen zich voor als Genesis (Lorenza Izzo) en Bell (Ana de Armas).
Bell en Genesis zijn verdwaald, vertellen ze. Ze waren onderweg naar een feestje, maar hun taxi heeft hen op de verkeerde plek gedropt.
Of ze misschien even binnen mogen komen om te bellen? Als ze ook hun natte kloffie zouden kunnen drogen zou dat helemaal top zijn.
Evan is de kwaadste niet: natuurlijk mogen ze binnenkomen! Maar of dat wel zo'n goed idee is...
Keanu Reeves speelt Evan als een vriendelijke man die gewoon zit te genieten van zijn weekendje alleen. Beetje werken, glaasje wijn erbij, muziekje aan.
Lekker rustig dus. In niets lijkt de hoofdpersoon van Knock Knock op de bad ass huurmoordenaar die Reeves in de John Wick-films speelt.
Dat is voor Genesis en Bell maar goed ook. Als Evan iets meer als John Wick was geweest, had hij waarschijnlijk niet gepikt wat ze aan het eind van de film met zijn hondje uithalen.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO