TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emile Ratelband (70) is van plan het kind alleen op te voeden, dus hopelijk wordt de man, die vroeger vaak 'tsjakka' riep, heel oud. Anders is is het behoorlijk sneu voor het kind. In eerste instantie is er wel een omgangsregeling met de moeder, maar na een tijdje wordt dat afgebouwd.
Gelukkig heeft de nieuwe baby dan nog wel zeven broers en zussen: Minou, Rolls, Charles, Beau Aimée, Georgine, Junior en Royce. Ratelband probeerde een van zijn dochters de naam Tsjakkalotte mee te geven, maar dat mocht niet van de burgerlijke stand. Nu maar duimen voor zijn nog ongeboren kind dat het met een normale naam door het leven mag.
Ratelband wilde graag een nieuw kind omdat hij zich naar eigen zeggen 49 voelt en hij dat ook wetenschappelijk bewezen acht. De omstreden voormalige goeroe probeerde de rechtbank te overtuigen om de leeftijd in zijn paspoort te veranderen, maar dat mislukte. Toch vond Ratelband het reden genoeg om nog een baby ter wereld te brengen.
Eva Jinek voelt dinsdag straalbezopen chauffeur Tom Waes aan de tand
10:35Video: Johnny de Mol roept kijkers op kaartje te sturen naar Hélène Hendriks
10:19Marieke Elsinga keert deze zomer terug bij RTL Boulevard
09:58Omroep MAX zendt jubileumvoorstelling Herman van Veen uit
08:56Yves Berendse vindt Johan Derksen een 'Oude chagrijnige bromsnor'