TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jort Kelder voelt binnenkort zijn goede vriend Mark Rutte aan de tand. De presentator gaat in gesprek met de minister-president in het AVROTROS-radioprogramma Dr. Kelder en Co.
Jort (56) en Mark (53) luisteren in het programma historische politieke fragmenten terug, waarna ze aan de hand van die fragmenten het coronajaar doorlopen. "Het wordt een interview zonder hysterie van de besmettingscijfers, hijgerige ic-artsen of de journalistieke fascinatie met de waan van de dag", zo valt te lezen in het bijschrift van de aflevering.
Tijdens het gesprek gaat het uiteraard wel over de pandemie en alle gevolgen die daarbij komen kijken. Ook de vriendschap tussen Jort en Mark wordt besproken.
Dr. Kelder en Co wordt zaterdag 13 februari van 13.00 tot 14.00 uur live uitgezonden vanuit VondelCS op Radio 1.
Nieuwe SBS6-datingshow op komst
09:15SBS6 komt met nieuw zaterdagavondprogramma: Let’s play ball
08:13De TV van gisteren: Kijkers genieten van 5 mei-concert
08:00Carlo Boszhard trots op zijn partner Herald Adolfs: 'Wel vier keer terug gezien'
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 mei 2025