TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De column in Weekend gaat eigenlijk over een van de ongewenste neveneffecten van al die verdwenen kilo's. Patty keek namelijk naar zichzelf bij De Wereld Draait Door en dit is wat ze zag: "Een slanke Indonesische vrouw met rolgordijnen voor haar ogen!" Een beetje botox was niet genoeg, dus moest de presentatrice onder het mes voor een ooglidcorrectie.
Toch is ze ook heel tevreden met haar nieuwe look. "Ik zag er prachtig uit, al zeg ik het zelf." Ze beschrijft haar schoenen, haren en make-up.... En het jurkje in maat 36. Bravo!
Gewicht lijkt de laatste tijd een aanwezig thema in het leven van Patty Brard. Ze is ongeveer dertig kilo afgevallen na een maagverkleining én maakte samen met Diederik Jekel de vierdelige serie Brard & Jekel: VetGelukkig?! Op foto's straalt de diva als nooit tevoren.
Beantwoord de vraag en maak kans op vrijkaarten voor de TT in Assen
15:07Linda Kraan van Een Huis Vol deelt haar herinneringen aan de vuurwerkramp in Enschede
14:16'Ook deze programma's zijn slachtoffers van bezuinigingen'
13:12Meidengroep uit deze talentenjacht maakt een comeback
12:46Aanmeldpagina open voor nieuw seizoen Married at First Sight