TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het afgelopen jaar werd in Nederland via Netflix de Belgisch-Nederlandse serie Undercover het meest gestreamd. De films 6 Underground en Murder Mystery staan in het lijstje van de streamingdienst op twee en drie.
Hoe vaak Undercover en de films zijn bekeken, is niet bekend. Netflix zegt voor de lijsten alleen de meest populaire seizoenen te hebben meegeteld.
En de populairste titels van 2019 zijn... *drumrolls* 😱 pic.twitter.com/FkN0TF4n5M — Netflix NL (@NetflixNL) December 30, 2019
Na Undercover is La casa de papel de meest bekeken serie van de streamingdienst, gevolgd door The Witcher. Ook Sex Education, de derde reeks van Stranger Things en When They See Us staan in het lijstje.
Undercover, waarin Tom Waes, Anna Drijver en Frank Lammers de hoofdrollen vertolken, krijgt een vervolg. Daarin richt men zich niet op de drugshandel zoals in het eerste seizoen, maar is de illegale wapenhandel het terrein waar ze zich op begeven.
Partnerbijdrage
Het is dit weekend tijd voor de laatste race in de triple header. Het Formule 1-circus reist verder af naar het zuiden voor de Grand Prix van Spanje.
Video: Johnny de Mol geeft update over kaartenactie voor Hélène Hendriks
08:55De TV van gisteren: Dalende lijn met aantal lineaire kijkers zet door voor De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Het echte leven in de dierentuin, Soko Potsdam, The Hunt for Red October
19:42Gordon staat open voor terugkeer bij de Toppers
15:14Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2025 te zien?