TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Johnny Depp kruipt opnieuw in de huid van een gek typetje. In de fantasyfilm Dark Shadows speelt hij een vampier die twee eeuwen in slaap is gehouden en in 1972 belandt.
Barnabas Collins (Johnny Depp) is eind achttiende eeuw rijk, succesvol en machtig. Daar komt verandering in als hij het hart van Angelique Bouchard (Eva Green) breekt.
Angelique is namelijk een heks en uit wraak verandert ze Barnabas in een vampier én begraaft ze hem levend. Twee eeuwen later wordt Barnabas bij toeval uit zijn slaap gehaald. Zo belandt hij in de jaren 70.
Wanneer hij terugkeert naar zijn ooit zo statige huis ontmoet hij de verknipte overblijfselen van de Collins-familie, met onder anderen de vrouw des huizes Elizabeth Collins (Helena Bonham Carter). Barnabas is vastbesloten om zijn familienaam in ere te herstellen. De verleidelijke heks Angelique blijft hem echter voortdurend dwars zitten.
Dark Shadows is gebaseerd op de gelijknamige Amerikaanse serie uit 1966. In deze komische horrorfilm bundelen regisseur Tim Burton en Johnny Depp opnieuw hun krachten. Ze werkten eerder samen in Edward Scissorhands, Sleepy Hollow, Charlie and the Chocolate Factory, Sweeny Todd en Alice in Wonderland.
Dat geldt ook voor de hoofdrolspelers Depp en Bonham Carter. Helena Bonham Carter had jarenlang een relatie met Tim Burton en speelde in veel van zijn films, naast Johnny Depp.
De TV van gisteren: RTL Boulevard Summernight bereikt dieptepunt
21:32Plottwist in De Bondgenoten: niet één, maar twee kandidaten keren terug
19:43Hans uit B&B Vol Liefde deelt groot nieuws over relatie
16:45Patrick Martens: 'Niet eigen keuze te stoppen met GTST'
15:58Video: Natasja Froger uit felle kritiek op Gordon