TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij aan RTL Boulevard. "Het was niet mijn eigen keuze om te stoppen bij GTST", zo zegt de acteur, die onder meer bekend is van Zoop. Patrick speelde Morris Fischer, een verlegen en rustige jongen. Op een zeker moment wilden de makers een bepaalde kant op met het personage en dat zag Patrick niet zitten.
"Ze wilden dat Morris Fischer ging twijfelen aan zijn geaardheid", zo vertelt hij. "Hij werd verliefd op een jongen. Dat kwam zo dichtbij, dat ik dacht: ik kan dat helemaal niet spelen."
Patrick zegt in het interview dat hij zijn tijd bij GTST beleefde als een droombaan en dat hij hij het hel erg vond dat hij niet verder kon. "Ik kon dat gewoon niet spelen. Dat kwam gewoon te dichtbij."
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion