TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Exact een jaar geleden deden veel Nederlandse schaatsers mee aan de Olympische Spelen in Beijing. Daarmee vergeleken steken de NK afstanden die dit weekend in Thialf worden verreden misschien wat schamel af. Toch willen de schaatsers hier pieken. “Via dit NK moeten schaatsers zich kwalificeren voor de WK afstanden, volgende maand in Heerenveen. Daar wil je als Nederlandse schaatser natuurlijk aan meedoen, maar als je nu niet bij de top 3 rijdt, is het over en uit”, vertelt Sebastiaan Timmerman, radiocommentator voor de NOS.
Het NK begint deze vrijdag met de 5000 meter voor mannen. Patrick Roest is de grote favoriet, maar volgens Timmerman moeten we ook letten op Beau Snellink. "Hij heeft zich op de langere afstanden bij de mannen echt in de kijker gereden."
Partnerbijdrage
Goed nieuws voor fans van de detectiveserie The Brokenwood Mysteries, want het negende seizoen gaat vandaag in première bij BBC NL.
Katja en Babette: eerst optreden in Even Tot Hier, nu een zomerhit?
13:35AVROTROS komt met docu over modekoning Addy van den Krommenacker
13:33Video: Rutger duidt ruzie tussen Frank Lammers en Raymond Mens
12:10‘Iconisch programma Prijzenslag maakt tv-comeback’
11:35Dit programma vervangt De Verraders op RTL4