TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Isola di Beau vertelde Diederik Ebbinge onder de Italiaanse zon openhartig over zijn leven en zijn rol als Anton in De Luizenmoeder. Maar waar De Luizenmoeder een gesloten boek is, wil hij zijn programma Promenade juist weer nieuw leven inblazen.
De regisseur en komiek zegt zelfs een beetje spijt te hebben dat hij er ooit mee gestopt is.
De satirische talkshow Promenade stopte in 2021 na drie seizoenen. "Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. “Daar heb ik echt spijt van, dat doet me echt pijn”, zegt hij tegen Beau van Erven Dorens.
“Ik heb na Luizenmoeder natuurlijk Promenade gemaakt, waar geen vijf miljoen maar driehonderdduizend mensen naar keken, wat me geen reet uitmaakt.” Als Beau vraagt of er dan toch misschien nog een vervolg aankomt, zegt hij: “Dat ga ik nog wel een keer doen ja.”
Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, werd elke zondagavond uitgezonden en trok gemiddeld zo’n 250.000 kijkers.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?