TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind november verdween Floris' personage Rover Dekker samen met zijn vriendinnetje Kimberly (Britt Scholte) uit de soap. Het stel ging voor langere tijd op wereldreis, een besluit van de schrijvers die een andere koers willen varen met de noodlijdende soap.
De beslissing te stoppen met zijn rol kwam als een vervelende verrassing voor Floris, die pas sinds de zomer van 2018 in de serie te zien was. Voordeel is wel dat hij nu alle tijd heeft voor muziek, zo speelt hij in de band Dan August die momenteel door Nederland tourt in het voorprogramma van Van Dik Hout.
Maar ook overdag moet de schoorsteen roken. Daarom verscheen kort na zijn GTST-vertrek op Instagram de oproep dat Floris beschikbaar is voor gitaarles. Voor meer informatie over afspraken en tarieven kan gemaild worden naar flowsgitaarles@gmail.com
Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart
16:22Waarom is er volgende week geen MAX Vakantieman?