TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Dat wordt genieten!
In het achtste seizoen verwelkomt Fred van Leer weer bijzondere bruiden in Say Yes To The Dress Benelux. Samen met bruidsmode-expert Ramona Koonings én de bruiden gaat hij op zoek naar de perfecte trouwjurk.
In de eerste aflevering maakt Natascha Froger haar entree in de bruidsmodezaak. De dochter van René Froger gaat met Fred op zoek naar haar droomjurk. Natascha heeft de afgelopen periode hard haar best gedaan om af te vallen en is inmiddels 15 kilo kwijt. Ze is trots op het resultaat en is daarom op zoek naar een jurk waarbij haar slanke taille goed geaccentueerd wordt.
Het gloednieuwe seizoen van Say Yes To The Dress Benelux zit weer boordevol ontroerende, inspirerende en soms hilarische momenten waarbij Fred af en toe ook weer tussen bruid en zeer kritische bruidsentourages moet springen.
Say Yes To The Dress Benelux is vanaf 21 augustus iedere donderdag om 20:30 uur te zien op TLC. De afleveringen zijn terug te kijken op HBO Max.
Partnerbijdrage
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Deze 5 programma's krijgen een wildcard voor de Gouden Televizier-Ring 2025
15:28Herman van der Zandt en Paulien Cornelisse over De Slimste Mens: 'Het voelde goed'
15:14RTL bevestigt: Twan Huys maakt overstap naar RTL Tonight als vaste duider
14:40Nieuw seizoen De Kist met o.a. Raven van Dorst en Jan Slagter binnenkort te zien
14:09Vandaag Inside over overstap Lale Gül naar RTL: 'Geld is een belangrijke motivatie' (video)