TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
30.000 is een stuk minder dan de 450.000 euro die Patricia Paay eiste, maar ze kan er goed van uit eten. Patricia krijgt minder omdat de rechter niet bewezen vindt dat ze ook werk is misgelopen door de video.
GeenStijl en twitteraar Eendenvanger publiceerden beiden de plasseksvideo maar vinden dat ze niet aansprakelijk zijn voor enige schade omdat Patricia het filmpje ook al onder vrienden had verspreid. GeenStijl en Eendenvanger zijn beide net zo erg aansprakelijk, zij moeten onderling uitmaken wie hoeveel betaalt.
Patricia's advocaat Johan Langelaar is tevreden over de veroordeling van GeenStijl en Eendenvanger maar had graag iets meer geld gezien voor zijn cliënt. GeenStijl is niet blij dat het 30.000 euro moet betalen: „Beduidend minder dan haar absurde eis van 450.000 euro, maar nog steeds stom.”
Lees ook: Patricia was zeer verdrietig nadat de video gelekt was
Dit programma vervangt Eva op NPO1
15:39MAFS: Dennis vindt Stefan emotioneel onderontwikkeld
14:25Tina Nijkamp: 'Ik zou André Hazes afraden dit te doen'
13:29Chantal Janzen: 'Welke jurk ik aan ga doen bij de puntentelling van het Songfestival?'
12:53Gordon gaat tóch naar Vandaag Inside: dit is wanneer