TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurre (van Yung DWDD) is de opvolger van Tim Hofman die weer de opvolger was van Valerio Zeno die weer de opvolger was van Ruben Nicolai die het van Patrick Lodiers overnam.
De opzet van Je zal het maar hebben blijft hetzelfde. De presentator zoekt jongeren op met zeldzame aandoeningen. In de eerste aflevering volgt Jurre de 14-jarige Esmee die Arterio Veneuze Malformatie (AVM) heeft. Daarom heeft ze een grote ader die haar hele gezicht bedekt. Als deze ader gaat bloeden kan dit fatale gevolgen hebben. De 22-jarige Kees heeft geen knieën, geen ellebogen en geen handen, maar hij weet zich prima te redden in de maatschappij.
Jurre is blij met deze kans: „Ik kijk al van jongs af aan. Later stond dit programma heel hoog op mijn bucketlist om te mogen presenteren en ik had nooit durven hopen dat ik het ook daadwerkelijk mocht gaan maken. Je zal het maar hebben, vanaf dinsdag 8 januari om 21.00 uur op NPO 3
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4