TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste deelnemer aan het nieuwe seizoen van De slimste mens is bekend. Niemand minder dan Marije Knevel bijt het spits af.
“Er komt iets heel erg leuks aan voor mij. Dat is pas in augustus op televisie. Ik heb gecheckt of ik dat mag zeggen, want normaal gaat het persbericht er pas eind juli uit. Maar, ik krijg al buikpijn als ik het zeg, ik ga meedoen aan De slimste mens,” vertelt Marije, die een rol speelt in Ladies Night van Merel Westrik, in de ochtendshow van Radio Veronica.
De opnames moeten zo rond juni plaatsvinden, vertelt de dochter van Andries Knevel. “Ze hebben het allemaal coronaproof gemaakt natuurlijk. Daar zijn ze al heel lang mee bezig.”
Het laatste seizoen van De slimste mens werd gewonnen door RTL Nieuws-verslaggever Marieke van de Zilver. De 33-jarige journaliste versloeg in de finale advocaat Khalid Kasem en cabaretier Marc de Hond.
Partnerbijdrage
Gaat André van Duin het commentaar verzorgen bij hernieuwde 'Caravanracen'?
16:01Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress met Fred van Leer
15:42Soy Kroon en Jim Bakkum zorgen voor kippenvel in Herinneringen voor het Leven
14:36Mart Hoogkamer wil dolgraag tweede seizoen maken van Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
14:07Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders