TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelt hij openhartig en vooral enthousiast in Shownieuws.
Lees ook: Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
Vergeet Geer & Goor, want Nederland heeft sinds kort een nieuw gouden duo: André Hazes en Mart Hoogkamer. In het SBS6-programma Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst schieten de twee volkszangers mensen te hulp die wel een pauze kunnen gebruiken. Van meehelpen in een hostel tot sjouwen in een kringloopwinkel: geen taak is ze te gek.
Althans... op papier dan misschien. In het eerste seizoen bleek al dat ze niet overal direct hun draai vonden. De keuken was een uitdaging en ook het dierenasiel vroeg om wat aanpassing. Maar gelukkig voerden ze hun taken wel uit inclusief een stralende lach.
Maar moeilijkheden of niet, de heren zijn bereid om nog vaker de handen uit de mouwen te steken. Mart Hoogkamer wil namelijk liever vandaag dan morgen nog starten met een nieuw seizoen. "We hebben echt gelachen", aldus Mart. "En we hebben het er samen over gehad en als het aan ons ligt, gaan we morgen gelijk weer schieten."
Of dat ‘ons’ helemaal klopt, is nog even de vraag. André twijfelt namelijk. Hij baalt ervan dat de kritiek meestal op hem neerkomt. Mart begrijpt dat maar al te goed: "We zijn gewoon onszelf. Maar als er dan iets fout gaat, krijgt André de schuld. Dat doet me echt wat voor hem."
Benieuwd wat hij er nog meer over te zeggen heeft? Bekijk hieronder dan het complete fragment.
Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst gemist? Alle afleveringen zijn terug te zien bij KIJK.nl en/of NLZiet.
Partnerbijdrage
Mart Hoogkamer wil dolgraag tweede seizoen maken van Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
14:07Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
10:00Mick van Wely weet nog niet of Micks Misdaaddossier een vervolg krijgt: 'Nog even afwachten'