TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We hebben het antwoord!
De fans van Say Yes to the Dress vertellen we niets nieuws als we uitleggen waar dit programma over gaat. Zij weten allang dat deze ultieme realityshow draait om aanstaande bruiden die samen met stylist Fred van Leer en bruidsmode-expert Ramona Koonings op zoek gaan naar de perfecte trouwjurk.
En dat is allesbehalve saai om naar te kijken. Het programma laat de emotionele en bijzondere momenten zien die bij dit moment komen kijken, vol twijfels, vreugde en natuurlijk prachtige jurken.
Presentator Fred van Leer vindt het zelf in ieder geval een feestje om het programma te maken. Hij liet eerder dan ook vol trots en enthousiasme weten dat de Nederlandse editie terugkeert. "Yessssss ik mag weer een heel bijzonder van Say Yes to the Dress maken. Na 2,5 jaar gaan we weer door", schreef hij in mei van dit jaar nog op zijn Instagram.
Destijds wisten we alleen nog niet wanneer het programma weer te zien zou zijn, maar inmiddels wel. Het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress NL is vanaf 21 augustus 2025 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op TLC.
Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'