TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy van Dijk zegt in de Telegraaf dat ze meer had verwacht van het groots opgezette dansprogramma Dance dance dance: „De kijkcijfers van Dance Dance Dance hadden we hoger verwacht, al deed dat het bij RTL in het laatste seizoen ook al minder.” Het programma scoorde zo rond de 500.000 kijkers en had te maken met ernstige concurrentie van The masked singer op RTL 4.
Wendy's programma Flirty Dancing scoorde zo tussen de 500.000 en 600.000 kijkers. Daarmee was het bepaald geen knaller voor SBS6. Maar volgens de presentatrice valt het allemaal wel mee: „Talpa is een zender in opbouw en Flirty Dancing een nieuw programma dat zich nog moest bewijzen. Als je het vergelijkt met het gemiddelde van hoe alle programma's scoren, is het niet mislukt.” het is nog niet bekend of er een vervolg komt op Flirty dancing.
Bij RTL Boulevard werd de transfer van Wendy van Dijk van RTL naar Talpa uitgeroepen tot minst succesvolle van allemaal. Hopelijk kan ze het tij nog keren.
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4