TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De hinniken podcast vertelt Annemiek hoe het allemaal zo is gelopen. De boerin had op haar Instagram-pagina een berichtje gezet dat ze een tour langs haar collega-boeren ging maken en daar reageerde een man op met een lach-emoji. "Ik zag zijn foto en dacht: wow, wie ben jij dan?"
"Sindsdien zijn we in gesprek geraakt en niet meer gestopt. Het is echt nog heel pril, maar hij is hartstikke leuk." Annemiek kent de bewuste man -van wie ze de naam niet verklapt- nu anderhalve maand. Volgens de boerin hebben de twee veel gemeen: "We schaken allebei graag, houden van speciaalbiertjes, zijn allebei wel sportief en houden van gezelligheid."
Annemiek heeft haar nieuwe liefde een beetje te danken aan de coronacrisis want de man in kwestie keek in het verleden nooit naar Boer zoekt vrouw, maar omdat er geen voetbal was, deed hij dat dit seizoen wel.
De koeien van Annemiek staan er mooi bij.
Dit bericht bekijken op InstagramGoedemorgen 🤗 fijn weekend allemaal 🥳🎉! #weekend #blijeboerin #koeien #zonopkomst
De Formule 1-coureurs zijn terug in Europa! Dit weekend wordt de triple header afgetrapt in Italië tijdens de Grand Prix van Emilia-Romagna en die is helemaal gratis te zien op Viaplay TV!
Kiefer Zwart (35) staat open voor GTST comeback: 'Hoort er helemaal bij'
08:35Frits Huffnagel analyseert kansen Claude op finale Eurovisie Songfestival
08:18Gerard Joling zet Vandaag inside op z'n kop: 'Is dat een koortslip?'
07:40Hugo Kennis houdt het niet droog in laatste Eigen Huis en Tuin: Lekker Leven
06:47Vanavond op TV: Trigger point, Oh, wat een jaar!, Clifford the Big Red Dog