TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze werden bekend dankzij Chateau Meiland en dat legt Maxime en Montana Meiland geen windeieren. Bij SBS6 mogen ze namelijk straks met Petit Chateau hun eigen programma maken.
In Petit Chateau gaan Maxime en Montana langs bij jonge gezinnen die door omstandigheden niet in staat zijn om hun babykamer op tijd op orde te krijgen. “In een handomdraai toveren de meiden de babykamer om tot een waar paleis. Ze laten dromen uitkomen door een babychateau te creëren”, zo schrijft SBS6 in een persbericht.
De zusjes krijgen de volledige vrijheid. “Met veel creativiteit, een flinke dosis overmoed en lef, en de juiste contacten helpen zij de gezinnen aan een prachtig Petit Chateau. Hun motto: Niets is te gek, alles kan en droom vooral groot.” Of Martien en Erica Meiland misschien ook eens hun opwachting maken bij de make-overs, vertelt het verhaal vooralsnog niet.
Petit Chateau is vanaf donderdag 6 mei iedere week om 20.30 uur te zien op SBS 6.
De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten