TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen voor het leven – stop dementie is op 2 oktober live op televisie. Op NPO 1 praten presentatoren Toine van Peperstraten en Roos Moggré met patiënten en hun naasten over dementie en de gevolgen daarvan op het dagelijks leven.
Ook Buddy Vedder doet mee. Hij bezoekt kinderen van wie de opa’s en oma’s aan dementie lijden, en bezorgt hen vervolgens samen een mooie verrassing. Het AVROTROS-programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en heeft als doel aandacht te vragen voor dementie en donateurs te werven voor onderzoek.
Verder delen ook bekende Nederlanders als Gerdi Verbeet, Ron Blaauw en Selma van Dijk delen persoonlijke verhalen en geven Simone Kleinsma, Tania Kross en The Voice Kids-winnaar Silver Metz optredens.
Herinneringen voor het leven – stop dementie is woensdag 2 oktober om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1
Suzanne van B&B Vol Liefde in RTL Boulevard: 'Robert Jan is grens over gegaan'
20:04AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van Het Gouden Uur seizoen 2
16:34Video: Robert blikt terug op zijn tweede deelname aan De Bondgenoten
16:31Victor Vlam: 'Jeroen Snel belichaamt de brave koers van RTL Boulevard'
14:31Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien