TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin deze week ontstond ophef in de radioversie van Veronica inside toen sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen bloedserieus meedeelden dat een interview met Martien Meiland er niet in zat omdat hij niets met Wilfred Genee te maken wilde hebben.
Dit opmerkelijke feitje werd breed uitgemeten in diverse media. Maar daags later komen de heren terug op hun woorden. Rick: "We hadden gisteren geroepen dat Martien had teruggeappt naar ons: ‘Met jullie willen we niets te maken hebben.’ Maar dat was een geintje." Wilfred begreep er al niks van, hij kent Martien niet eens, dus van een ruzie kan geen sprake zijn.
Wel wilde Genee weten wat Meiland dan wel gestuurd had. Dat bleek een stuk milder, zo kon Niels melden: "Mark, onze producer, had hem geappt of hij mee wilde doen. Volgens mij had hij teruggezegd: ‘Nee, ik laat het even aan me voorbijgaan.’ Zoiets. Dat was het." Rick valt bij: "Ja, wij hadden gezegd: ‘Martien wil níets meer met jou te maken hebben.’ Maar hij zei in werkelijkheid: ‘Nee, helaas niet.’ Dat was het."
Waarop Wilfred afrondend kon concluderen: "De humor is op dit moment ver te zoeken in ons land. Iedereen is boos en humor kan niet meer."
Waarvan akte.
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025