TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is het in Dit Is de Kwestie de beurt aan Joram Kaat om een maatschappelijk thema vanuit diverse perspectieven te bespreken. Hij vraagt zich in deze aflevering af hoe we in Nederland moeten omgaan met pedofielen.
Ook hij ziet dat er regelmatig ophef ontstaat als in een gemeente een pedofiel komt te wonen. De emoties onder inwoners lopen dan hoog op, waardoor de autoriteiten moeite hebben de veiligheid van de persoon in kwestie te garanderen. Vaak proberen ze dan een nieuwe plek te vinden, waar hij wel anoniem kan leven.
Joram spreekt onder meer met 'Cody', die zelf pedofiel is. Hij verschijnt niet alleen voor de camera, maar is samen met zijn moeder. Joram wil van haar weten hoe het is om erachter te komen dat je eigen zoon op kinderen valt.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is