TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is het in Dit Is de Kwestie de beurt aan Joram Kaat om een maatschappelijk thema vanuit diverse perspectieven te bespreken. Hij vraagt zich in deze aflevering af hoe we in Nederland moeten omgaan met pedofielen.
Ook hij ziet dat er regelmatig ophef ontstaat als in een gemeente een pedofiel komt te wonen. De emoties onder inwoners lopen dan hoog op, waardoor de autoriteiten moeite hebben de veiligheid van de persoon in kwestie te garanderen. Vaak proberen ze dan een nieuwe plek te vinden, waar hij wel anoniem kan leven.
Joram spreekt onder meer met 'Cody', die zelf pedofiel is. Hij verschijnt niet alleen voor de camera, maar is samen met zijn moeder. Joram wil van haar weten hoe het is om erachter te komen dat je eigen zoon op kinderen valt.
De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me
11:39Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'