TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is het in Dit Is de Kwestie de beurt aan Joram Kaat om een maatschappelijk thema vanuit diverse perspectieven te bespreken. Hij vraagt zich in deze aflevering af hoe we in Nederland moeten omgaan met pedofielen.
Ook hij ziet dat er regelmatig ophef ontstaat als in een gemeente een pedofiel komt te wonen. De emoties onder inwoners lopen dan hoog op, waardoor de autoriteiten moeite hebben de veiligheid van de persoon in kwestie te garanderen. Vaak proberen ze dan een nieuwe plek te vinden, waar hij wel anoniem kan leven.
Joram spreekt onder meer met 'Cody', die zelf pedofiel is. Hij verschijnt niet alleen voor de camera, maar is samen met zijn moeder. Joram wil van haar weten hoe het is om erachter te komen dat je eigen zoon op kinderen valt.
De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Elysium
00:48Komende week in GTST: Hervatte hardvochtigheden en de drieste drie dagen date
18:18Nieuw seizoen Dag & Nacht is vanaf deze datum te zien
16:02Gilbert uit Winter Vol Liefde ligt slecht bij veel kijkers: 'Gevaarlijk eng mannetje'