TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is het in Dit Is de Kwestie de beurt aan Joram Kaat om een maatschappelijk thema vanuit diverse perspectieven te bespreken. Hij vraagt zich in deze aflevering af hoe we in Nederland moeten omgaan met pedofielen.
Ook hij ziet dat er regelmatig ophef ontstaat als in een gemeente een pedofiel komt te wonen. De emoties onder inwoners lopen dan hoog op, waardoor de autoriteiten moeite hebben de veiligheid van de persoon in kwestie te garanderen. Vaak proberen ze dan een nieuwe plek te vinden, waar hij wel anoniem kan leven.
Joram spreekt onder meer met 'Cody', die zelf pedofiel is. Hij verschijnt niet alleen voor de camera, maar is samen met zijn moeder. Joram wil van haar weten hoe het is om erachter te komen dat je eigen zoon op kinderen valt.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy