TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week is het in Dit Is de Kwestie de beurt aan Joram Kaat om een maatschappelijk thema vanuit diverse perspectieven te bespreken. Hij vraagt zich in deze aflevering af hoe we in Nederland moeten omgaan met pedofielen.
Ook hij ziet dat er regelmatig ophef ontstaat als in een gemeente een pedofiel komt te wonen. De emoties onder inwoners lopen dan hoog op, waardoor de autoriteiten moeite hebben de veiligheid van de persoon in kwestie te garanderen. Vaak proberen ze dan een nieuwe plek te vinden, waar hij wel anoniem kan leven.
Joram spreekt onder meer met 'Cody', die zelf pedofiel is. Hij verschijnt niet alleen voor de camera, maar is samen met zijn moeder. Joram wil van haar weten hoe het is om erachter te komen dat je eigen zoon op kinderen valt.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'