TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Radio 538 viert het Oranjefeest dit jaar voor de vijfde keer op het Chasséveld in Breda. Armin van Buuren en Hardwell zijn van de partij om de verjaardag van de koning met een aantal vette beats in te luiden en ook Kraantje Pappie, Miss Montreal, Chef’Special, Gerard Joling, Maan en André Hazes staan klaar om het dak eraf te blazen.
De line-up is nog niet helemaal compleet, maar ook DI-RECT, Frans Duijts en Rochelle hebben al aangegeven langs te komen. Naast de artiesten zijn alle dj’s van 538 aanwezig en SBS6 presentatoren Celine Huijsmans, Shelly Sterk, Wietze de Jager en Mark Labrand.
Ook bij Shownieuws gaat het feest namelijk nog even door. De vroege editie van het showbizzprogramma staat in het teken van alle 538Koningsdag-ervaringen. De presentatoren komen live vanuit de 538-studio in Breda en bespreken meteen het belangrijkste Koningsdagnieuws uit de rest van het land.
538Koningsdag, vrijdag 27 april 12.00 – 18.00 uur • SBS6
Shownieuws, vrijdag 27 april 18.20 – 18.30 uur • SBS6
Lees ook: NOS in Groningen voor rechtstreeks verslag Koningsdag.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows