TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
De broers hebben altijd volgehouden dat vader José ze hun hele jeugd gruwelijk seksueel misbruikte, maar daarvoor brak overtuigend bewijs. In de docu komen mensen aan het woord die Lyle en Erik geloven maar ook mensen die hun twijfels hebben bij het verhaal.
Lyle en Erik zelf bellen in vanuit de gevangenis waar ze al sinds 1989 verblijven. Ze zijn respectievelijk 56 jaar en 53 jaar, ouder dan hun ouders ooit zijn geworden. De mannen praten niet vaak met de media dus deze interviews zijn uniek.
De broers hebben sinds kort weer hoop ooit nog buiten de gevangenismuren te komen omdat er nieuw bewijs over het misbruik is opgedoken. Erik schreef zijn neef Andy Cano acht maanden voor de moorden o.a. het volgende: "I've been trying to avoid dad. It's still happening, Andy, but it's worse for me now. … Every night I stay up thinking he might come in. … I'm afraid. … He's crazy. He's warned me a hundred times about telling anyone, especially Lyle."
En recentelijk stapte er een voormalig lid van de Puerto Ricaanse boyband Menudo naar voren met het verhaal dat hij halverwege de jaren tachtig verschillende malen zou zijn verkracht door José Menéndez. Deze Roy Rossello was toen 14 en 15 jaar oud.
The Menéndez Brothers staat op 16 oktober op Netflix.
Download nu: Deze tip verscheen eerder in de Binge App.