TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Slechtste. Verjaardag. Ooit. Student Tree (Jessica Rothe) wordt op de ochtend van haar verjaardag wakker met een enorme kater. En dat is nog maar het begin van een hele slechte dag.
Om te beginnen ligt Tree niet in haar eigen bed. En wie die kerel naast haar in bed ook alweer is? Geen idee.
De rest van haar verjaardag brengt niet veel bijzonders. Tot Tree 's avonds op weg gaat naar haar verjaardagsfeestje.
Op straat komt ze een vreemdeling met een creepy masker tegen. Tree wil doorlopen, maar de vreemdeling steekt haar neer.
Einde Happy Death Day? Niet dus. Meteen daarna wordt Tree doodleuk weer wakker op haar verjaardag.
Zo begint het hele circus dus wer van voren af aan, als in een horrorversie van Groundhog Day. Lukt het Tree om die bizarre dodelijke cirkel te doorbreken?
Happy Death Day deed het behoorlijk goed in de bioscopen. Alleen al in het openingsweekend haalde de film 26 miljoen dollar op.
Uiteindelijk bleef de teller steken op zo'n 125 miljoen. Niet slecht voor een film die ongeveer 5 miljoen kostte.
Geld zat dus ook om een vervolg van te maken: Happy Death Day 2U verscheen begin 2019.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’