TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat de verhaallijn over maar liefst zes maanden werd uitgesmeerd, zorgde online voor veel onvrede bij vaste kijkers die veelvuldig dreigden af te haken.
Ook de acteurs vinden er wat van. Babette van Veen en Joep Sertons kregen tijdens een livechat op de Facebookpagina van de soap veel vragen over Jan Maes. Sertons gaf daarop eerlijk toe dat hij het ook lang vond duren, al benadrukte hij wel dit niet negatief te bedoelen richting de makers. In een interview met Televizier merkte ook actrice Dilan Yurdakul op dat ze de afgelopen maanden nog nooit zo vaak de woorden "Jan Maes" heeft gebruikt.
Kijkers weten inmiddels al weken dat Loes (Beaudil Elzenga) de dood van Maes op haar geweten heeft. Toch duurt het nog tot de eerste week van juli, als de zomercliffhanger wordt uitgezonden, dat de rest van Meerdijk ontdekt wie de dader is.
Verder onthulden Joep en Babette in de livechat dat ze het heel gezellig met elkaar hebben op de set en dat ze ondanks het vroege tijdstip van de opnames nooit een ochtendhumeur hebben. Al was dat bij sommige acteurs wel anders, zo verklapt Babette: "Er zijn hier mensen af en toe, die komen dan 's ochtends en die zijn dan niet te genieten. Die moeten eerst drie koppen koffie en zich scheren en hun haar doen en tot die tijd loop je er met een grote bocht omheen... Het begint met B en eindigt op ...uddy Vedder." In dezelfde livechat liet Babette later weten buiten de serie nog wel om te gaan met haar soapzoon.
Kijk LIVE: SKS Skûtsjesilen 2025 in Eernewoude (Earnewâld)
11:00Op deze datum is het nieuwe programma CultuurCrush met Soy Kroon op tv te zien
10:05Carlo Boszhard is lovend over de nieuwe Superman-film
09:59Fons haalt uit naar Magda na B&B Vol Liefde-exit
08:00Omroepbaas Jan Slagter wil niet verder met Özcan Akyol na Zomergasten-interview