TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva gaf na de uitzending op Instagram uitleg over haar beslissing.
Het blijkt dat haar bloeddruk de laatste tijd is gestegen tot waarden die volgens Eva 'iets' te hoog zijn. Ook kampt ze met zwangerschapskwalen als ernstig gezwollen enkels die de laatste loodjes behoorlijk zwaar maken. Om onnodige risico's te vermijden, heeft Jinek besloten de laatste vijf afleveringen van haar praatprogramma niet te doen, maar het stokje alvast door te geven aan haar vervanger Nadia Moussaid die vanaf komende maandag 5 weken lang Laat op één gaat presenteren.
In haar Instagrampost bedankte Eva haar collega's voor hun liefdevolle steun, gaf ze aan niet te kunnen wachten moeder te worden én kondigde ze alvast aan dat ze in januari weer terugkeert op haar vertrouwde plek.
Partnerbijdrage
Marco Schuitmaker twijfelde over deelname Stars on Stage: ‘Heel erg spannend’
09:21Johnny de Mol wil met De Oranjezomer 'sportieve revanche' na floppen HLF8
09:03Johan Derksen stormt opnieuw weg van tafel in Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Het echte leven in de dierentuin, Stars on stage, Days Of Thunder
00:01Chantal Janzen en Lykele Muus blikken vooruit op het ‘onstuimige’ tweede seizoen van Eén Grote Familie: ‘Echt rommelig’