TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ferry was samen met ex-soapie Fajah Lourens te gast in het zomerse praatprogramma van Froukje de Both.
Uiteraard wilde Froukje weten wat Ferry's personage Lucas Sanders te wachen staat in het 31e seizoen. Hij kon onthullen dat zijn relatie met Tiffy (Cecilia Adorée) onder druk komt te staan. Vorig seizoen bezegelden ze hun platonische liefde met een samenlevingscontract, maar de twee gaan botsen.
Reden is een tot nu toe nog onbekende derde speler die zich tussen het stel inwurmt. Tiffy valt als een blok voor die persoon, wat op zich geen probleem is ware het niet dat Lucas jaloers wordt. Dit gedrag zagen we al eerder toen Tiffy op haar 'huwelijksdag' een slippertje had met Lucas' vader Stefano (Bas Muijs).
Ferry kon verder nog melden dat hij alle scripts gelezen had en dat er heel veel toffe dingen staan te gebeuren na de zomer. Ook was Froukje benieuwd met welke acteur hij in de serie een romance zou willen beleven. Na lang nadenken was Doedens eruit: hij koos voor een vurige romance met Michiel Huisman.
GTST keert terug op maandag 31 augustus.
Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten
10:27Eerste beelden van Make Up Your Mind in Songfestival-sferen