TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Wesley Sneijder, Igone de Jongh en Jaimie Vaes hebben de eer om het spits af te bijten.
In het nieuwe SBS6-programma Het waren 2 fantastische dagen geven iedere aflevering drie nieuwe BN’ers de volledige controle uit handen. Ze weten namelijk van tevoren niet met wie ze de villa zullen delen. Dat ontdekken ze pas op de ochtend van aankomst. En dat is best spannend, want tijdens de opnames is er geen presentator, cameraploeg of regisseur om op terug te vallen.
Wat er wél is? Een huis dat continu verrast, raakt en uitdaagt. Via persoonlijke muziekfragmenten, dierbare voorwerpen, emotionele videoboodschappen en onverwachte vragen komen de gesprekken over hun leven, liefdes en alles daartussenin vanzelf op gang. Zelfs tussen mensen die elkaar vooraf nauwelijks kenden of nog nooit hadden gesproken.
In de eerste aflevering is het aan voormalig profvoetballer Wesley Sneijder, balletdanseres Igone de Jongh en influencer Jaimie Vaes om het spits af te bijten. Alle drie zijn ze de afgelopen jaren vaak in het nieuws geweest, met name vanwege hun liefdesleven. Er bestaat dus ook een kans dat hun ex-geliefden Yolanthe Cabau, Thijs Römer en Lil’ Kleine onderwerp van gesprek worden. Maar wat we in ieder geval zeker weten: er wordt door iedereen gelachen, gepraat én gehuild.
Benieuwd? Het waren 2 fantastische dagen is vanaf zondag 29 juni wekelijks om 20:00 uur te zien op SBS6. In aflevering twee is het de beurt aan Frank Masmeijer, Leontine Ruiters en Monique Westenberg. In aflevering drie gaan Bram Moszkowicz, Glennis Grace en Lale Gül het gesprek aan.
Yolanthe bij Humberto: 'Dit was heel traumatisch'
15:12Nieuwe serie Welkom in Amsterdam met Georgina Verbaan en Ilse warringa op komst
14:15RTL Boulevard toont beelden van prinses Amalia in het gips
13:09Angela de Jong slaat terug: 'Lubach is geen factor meer, je hoort er niemand meer over'
12:24Deze talkshows zie je deze zomer op tv