TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigt haar besluit aan De Telegraaf.
In het eerste seizoen gingen Barrie Stevens, Gerard Cox, Willibrord Frequin en Peter Faber onder leiding van Olcay Gulsen op reis door diverse Aziatische landen. De formule, overgewaaid uit de Verenigde Staten, bleek een hit op de maandagavond. Kijkers omarmden het viertal en gunden de golden oldies zelfs een plek op de shortlist voor de Gouden Televizier-Ring.
Het lag voor de hand dat de vier heren wederom op reis zouden gaan, maar een vervolg op Beter laat dan nooit werd nog niet bekend gemaakt. Nu blijkt waarom: RTL wil een tweede seizoen met andere deelnemers omdat ze de nadruk willen leggen op nieuwe, boeiende verhalen. Het lukt alleen nog niet om de geschikte BN'ers te vinden.
In een reactie laten de vier originele deelnemers weten zich bij het besluit neer te leggen, al waren ze graag nog een serie doorgegaan.
Klem met Jacob Derwig en Barry Atsma vanaf deze maand te streamen bij Netflix
10:05Dit zijn alle Zomergasten van 2025
10:00Suse van Kleef heeft alle vertrouwen in de Oranjeleeuwinnen: 'Ze kunnen Europees kampioen worden'
09:55Eigen Huis & Tuin-klusser Nico Zwinkels (80) overleden
09:23Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?