TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schrijfster vertelt in de podcast De eeuw van de amateur dat er een tweede seizoen van Tokidoki aan zit te komen. Daarvoor is Cornelisse dagelijks in voorbereiding door tien nieuwe karakters uit het Japanse schrift te leren. De schrijfster hoopt voor het nieuwe seizoen zo’n 2.000 karakters te kennen. ,,Dan zit ik zeg maar net op de grens van analfabetisme.”
Voor het nieuwe seizoen volgt de schrijfster van Taal is zeg maar echt mijn ding en winnares van Wie is de Mol? (2013) ook conversatieles in het Japans. Zo hoopt de 43-jarige Cornelisse zich nog meer in te kunnen leven in de Japanse cultuur, waar ze sinds haar vijfde al een fascinatie voor heeft.
Het eerste seizoen van Tokidoki bestond uit vier afleveringen. Het vervolg, dat waarschijnlijk geregisseerd wordt door Jelle Brandt Corstius, moet begin 2020 bij de VPRO te zien zijn.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’