TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat bleek vrijdag in het gerechtshof in Arnhem-Leeuwarden.
Het hof laat weten dat het nader doen van onderzoek 'niet meer zinvol' is. Vanwege het tijdsverloop en de hoge mate van publiciteit rondom deze zaak verwacht het hof niet dat het bruikbaar en/of betrouwbaar objectief bewijs oplevert.
De advocaat van Jeroen Rietbergen, Wout Morra, stelt dat het gaat om 'gerechtigheid'. "Er zat in deze zaak een enorm verschil tussen wat de aangeefster publiekelijk vertelde en de werkelijkheid zoals die uit het onderzoek bleek", zegt hij tegen De Telegraaf. Zangeres Nienke laat weten dat ze trots is dat ze haar stem heeft laten horen.
Ook Linda de Mol, de partner van Jeroen, laat van zich horen aan De Telegraaf. Ze liet weten dat ze opgelucht is en vertrouwen in haar partner heeft gehad. Ze heeft hem gedurende het proces gesteund. "Dat deed ik op grond van feiten uit het dossier en dingen waarvan ik direct wist dat ze niet klopten." Linda stelt dat er een 'heel groot verschil tussen grensoverschrijdend gedrag en een zedendelict' is. Ze zegt dat als ze het stuk over het zedendelict geloofd had, ze de relatie geen nieuw leven in had geblazen. "Ik hoop dat het boek nu dicht kan."
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo