TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een relatie die uitgaat, iedereen gaat er op een andere manier mee om. Matt (Josh Hartnett) is sinds Nicole hem gedumpt heeft op de versiertoer.
Na een half jaar begint Matt te merken dat die rokkenjagerij hem niet per se gelukkiger maakt. Bovendien kan geen van zijn vele scharrels aan Nicole tippen.
Tijd voor verandering. Matt besluit om het in 40 Days and 40 Nights dan ook maar meteen grondig anders te doen: hij gaat veertig dagen geen seks hebben; niet met een ander, maar ook niet met zichzelf.
En Matts regels zijn streng: zelfs zoenen met een meisje is uit den boze. Een hele kluif voor een verstokte versierder als Matt.
Zul je net zien: de veertig dagen zijn nog maar net begonnen als Matt een bijzondere vrouw ontmoet, Erica (Shannyn Sossamon).
Matt heeft meteen door dat zij anders is dan al zijn scharrels. Misschien is ze wel de vrouw van zijn dromen.
Maar ja, hoe kun je een nieuwe liefde laten ontluiken als je met jezelf hebt afgesproken dat je dat juist even niet moet doen?
Om zich voor te bereiden op zijn rol in 40 Days and 40 Nights probeerde Josh Hartnett net als Matt veertig dagen celibatair te leven.
Of hij het de hele tijd volhield? Nee dus. Na twee weken ging het fout.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Jesse's strijd, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Wanted
06:00Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival
11:41Video: Martin Morero betovert Winterparadijs
11:14Video: Tommy van Lent reageert op geruchten rondom terugkeer in GTST
11:02Gedoe rond B&B Vol Liefde: Aftrap voor de tweede keer verplaatst