TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
We mogen namelijk iemand blij maken met de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival, beschikbaar gesteld door uitgeverij Noordboek - Van Gorcum.
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Tegenwoordig draait de berichtgeving rondom het Songfestival vooral om alle heisa eromheen, maar in de basis blijft het natuurlijk een muziekfestijn vol prachtige, unieke en soms ook iets minder succesvolle liedjes. Auteur Marcel Rijs begrijpt dat als geen ander. Zijn drie dikke boeken nemen je daarom mee langs alle Songfestivalnummers van 1956 tot en met 2025.
Zo lees je over de doorbraak van ABBA, het iconische Dinge-dong, de eeuwige klassieker Volare en natuurlijk ook alles over Arcade van Duncan Laurence en Europapa van Joost Klein.
De trilogie duikt in de ontstaansgeschiedenis van de nummers, de optredens, de songteksten en de veranderingen die het festival in zeventig jaar heeft doorgemaakt. Alles is rijk aangevuld met foto’s en meer dan duizend singlehoesjes. Even bladeren dus en je zit zo weer midden in al die onvergetelijke Songfestivalavonden.
Stiekem is dit een prijs die we liever zelf houden, maar dat gaan we natuurlijk niet doen. Wie via de website van TVgids.nl het formulier invult en zich aanmeldt voor onze nieuwsbrief, maakt automatisch kans. In de app werkt het formulier helaas niet. Meedoen kan alleen vandaag, op 15 december.
Niet gewonnen? Deze driedelige boekenset is te koop bij alle online en fysieke boekhandels.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Jesse's strijd, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Wanted
06:00Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival
11:41Video: Martin Morero betovert Winterparadijs
11:14Video: Tommy van Lent reageert op geruchten rondom terugkeer in GTST
11:02Gedoe rond B&B Vol Liefde: Aftrap voor de tweede keer verplaatst