TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaren geleden – hij was nog maar een kind – is Clark Kent van zijn thuisplaneet Krypton naar de aarde gekomen. Hoewel hij al bijna zijn hele leven aardbewoner is, heeft hij zich hier eigenlijk nooit echt thuisgevoeld.
Daar kunnen zelfs Clarks adoptieouders Jonathan (Kevin Costner) en Martha (Diane Lane) niets aan veranderen. Wel hebben ze Clark (Henry Cavill) zijn superkrachten leren controleren.
Sterker nog: Jonathan en Martha zijn de reden dat hij zijn krachten inzet om mensen te helpen. Dat komt in Man of Steel behoorlijk goed van pas.
Als de meedogenloze Generaal Zod (Michael Shannon) van Krypton naar de aarde komt, moet Clark vol aan de bak om zijn nieuwe thuisplaneet te redden.
Maar is het Zod wel om de aarde te doen of heeft hij het eigenlijk vooral op Clark Kent gemunt?
Wie een superheld speelt, moet er ook als een superheld uitzien. Henry Cavill moest behoorlijk wat spiermassa bijkweken voor zijn rol in Man of Steel.
De Britse acteur wilde dat allemaal op natuurlijke wijze doen. Hij weigerde steroïden te nemen om zijn spieren sneller te laten groeien.
Ook stond hij niet toe dat regisseur Zack Snyder zijn torso met geavanceerde computertechnieken gespierder zou maken. Cavill vond dat hij de rol van Superman alleen mocht spelen als hij op eigen kracht een superheldenlichaam kon kweken.
Nog heel even wachten en dan gaat het Eurovisie Songfestival van start! Wat kunnen we allemaal van het liedjesfestijn verwachten dit jaar? Onze verslaggever en Songfestival-expert GJ Kooijman praat je bij vanuit Bazel.
Art Rooijakkers deelt hoopvol bericht over terugkeer op tv: 'Nog even'
12:59Nieuwe documentaireserie Tygo Gernandt mogelijk dit najaar te zien
12:43Is Denise uit Winter Vol Liefde echt zwanger? Schoonmoeder Monique reageert
11:20Deze week in Married at First Sight: valt er nog iets te redden bij Dennis en Stefan?
10:39Hoe gaat het met Bas van Toor (Clown Bassie)?