TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als Paul (Zac Efron) de post rondbrengt ontdekt hij dat de gefrustreerde directiesecretaresse Ingrid (Michelle Pfeiffer) twee tickets heeft voor het vetste feest van de avond. Als wederdienst voor de tickets besluit hij haar wensenlijst te vervullen en die is oneindig.
Zuster Aimee (Halle Berry) verzorgt de verbitterde, stervende Stan (Robert de Niro) in een ziekenhuis. Voor hij sterft heeft hij nog één grote wens en hier gaat Aimee hem mee helpen.
Randy (Ashton Kutcher) heeft een hekel aan oudejaarsavond en dan komt hij ook nog vast te zitten in een lift. Samen met Elise (Lea Michele) zit hij opgesloten en hierdoor leren ze elkaar op een bijzondere manier kennen.
De beroemde rockster Jensen (Jon Bon Jovi) doet er alles aan om het hart terug te stelen van zijn ex-vriendin, de koppige cateraar Laura (Katherine Heigl). Daarnaast strijden twee koppels om een groot geldbedrag. Degene die in het nieuwe jaar als eerste een kindje krijgt, wint. Kim (Sarah Jessica Parker) krijgt ruzie met haar puberale dochter Hailey (Abigail Breslin) en ondertussen werkt Claire (Hilary Swank) zich uit de naad om het feest op Times Square goed te laten verlopen.
De inmiddels overleden Gary Marshall was gespecialiseerd in de feelgoodfilm. Zijn films waren vaak zoet en zaten veelvuldig vol filmclichés, toch smulde het publiek ervan. De film waar hij het meeste succes mee had en ook door critici werd omarmd is de klassieker Pretty Woman.
Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen