TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk kan als geen ander helden eren. Of het nu muziekgrootheden zijn als Charles Aznavour of sporticonen als Johan Cruijff, de programmamamaker richt met genoegen een monumentje op.
Matthijs gaat door is geknipt voor deze oprechte heldenverering. Zo ontdekt ook Tom Dumoulin. De 31-jarige wielerprof maakte 15 augustus dit jaar bekend per direct te stoppen met zijn sport omdat zijn figuurlijke tank leeg was. Zijn loopbaan op de fiets kent echter talloze gouden momenten waar het programma bij stilstond.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Met medewerking van Mart Smeets en koorleden van de Nationale Opera zette de Sven Hammond Big Band een bij vlagen bombastisch maar ontroerend afscheidsoptreden neer met de klinkende titel The ecstasy of gold.
Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders