TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk kan als geen ander helden eren. Of het nu muziekgrootheden zijn als Charles Aznavour of sporticonen als Johan Cruijff, de programmamamaker richt met genoegen een monumentje op.
Matthijs gaat door is geknipt voor deze oprechte heldenverering. Zo ontdekt ook Tom Dumoulin. De 31-jarige wielerprof maakte 15 augustus dit jaar bekend per direct te stoppen met zijn sport omdat zijn figuurlijke tank leeg was. Zijn loopbaan op de fiets kent echter talloze gouden momenten waar het programma bij stilstond.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Met medewerking van Mart Smeets en koorleden van de Nationale Opera zette de Sven Hammond Big Band een bij vlagen bombastisch maar ontroerend afscheidsoptreden neer met de klinkende titel The ecstasy of gold.
Jim Bakkum wil Geef Nooit Op terugbrengen: 'Inbox ontploft met nostalgische reacties'
12:05Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af