TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk kan als geen ander helden eren. Of het nu muziekgrootheden zijn als Charles Aznavour of sporticonen als Johan Cruijff, de programmamamaker richt met genoegen een monumentje op.
Matthijs gaat door is geknipt voor deze oprechte heldenverering. Zo ontdekt ook Tom Dumoulin. De 31-jarige wielerprof maakte 15 augustus dit jaar bekend per direct te stoppen met zijn sport omdat zijn figuurlijke tank leeg was. Zijn loopbaan op de fiets kent echter talloze gouden momenten waar het programma bij stilstond.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Met medewerking van Mart Smeets en koorleden van de Nationale Opera zette de Sven Hammond Big Band een bij vlagen bombastisch maar ontroerend afscheidsoptreden neer met de klinkende titel The ecstasy of gold.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026