TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook Anne Lamsvelt (Dounja), Lucas Siljéé (Pascal) en Pitou Gomes (Millie) werden toegevoegd aan de cast.
Eerder dit jaar werd bekend dat er een nieuw seizoen zou komen van de hitserie Woeste Grond. De serie scoort torenhoge kijkcijfers én zat afgelopen jaar bij de drie kanshebbers voor de Gouden Televizierring. Het derde seizoen gaat verder waar het tweede seizoen eindigde: stress rondom de wolf in Twente, de dood van kwelgeest Yhugo en de zwangerschap van Britt.
Het komende seizoen wordt extra bijzonder, want een nieuwe familie maakt zijn opwachting in de serie, met als pater familias acteur Dorian Bindels. Hij speelt Bram Peeters, een vee-arts die met zijn familie vanuit de randstad verhuist naar Twente. Volgens Dorian is het bijzonder om in te stappen in zo'n succesvolle reeks, zo vertelde hij in Shownieuws, zeker in de rol van vee-arts: 'Ik krijg als vee-arts met iedereen in de serie te maken. Dat maakt het extra leuk.' Zo krijgt de familie direct een belangrijke rol in het nieuwe seizoen... Bekijk het fragment hieronder.
Het derde seizoen van Woeste Grond is vanaf maandag 22 december om 19.25 uur te zien bij NPO1. Bekijk ook de trailer van Woeste Grond seizoen 3.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'