TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Onder een viaduct in een verlaten park ligt Harry Ford. Dood, al een paar dagen. Ford was naast bon vivant ook een onbeduidende kunstenaar zonder eigen stijl. Wie wil zo iemand nu dood hebben, is de vraag in deze Inspector Morse-aflevering uit 1991. Morse (John Thaw) zelf heeft zoals gewoonlijk weinig zin in het onderzoek.
Hij is weer eens knorrig tegen zijn rechterhand Lewis, die het wel tijd vindt om eens elders te kijken. Lewis (Kevin Whately) kan hogerop, er is een mooie functie bij de verkeerspolitie beschikbaar. Maar hoe zou zijn nukkige baas daarop reageren? Het onderzoek naar de dode kunstenaar vereist ondertussen nogal wat graafwerk. Op veel van zijn schilderijen is dezelfde mysterieuze vrouw afgebeeld. Is dat misschien een aanwijzing?
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats