TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Marokkaanse regering wil niet erg meewerken aan de terugkeer van Nederlandse toeristen in Marokko en dus verblijft Anouk nog steeds in het hotel van de Nederlandse Willem waar ze terecht kwam door bemiddeling van Leontine Borsato. Inmiddels vierde de zangeres haar 45ste verjaardag in Marokko en maakte ze nieuwe liedjes, de reden waarom ze in de eerste plaats naar Marrakesh vertrok.
De blondine is niet het enige slachtoffers van de starre houding van het Noord-Afrikaanse land, er zitten nog 3.000 anderen Nederlanders vast die terug willen. In haar nieuwste Instagrampost laat Anouk zien dat ze af en toe ook nog lol heeft. Wanneer ze belt met het thuisfront bijvoorbeeld.
Dit is de meest recente creatieve uitspatting van Anouk.
Dit bericht bekijken op InstagramHallo ❣️ 😊beat produced by Josephine 🦜💕 #whocouldnotkeephermouthshut 🥳 @elfennmarrakech
Relatie van acteur Vincent Visser over en uit
10:42Jan Versteegh over veranderingen in De Bondgenoten: 'Er komt een spannende zomer aan'
10:17Video: Maxime Meiland over opnames nieuw programma: 'Het was veertig graden'
09:56Ellemieke Vermolen maakt tv-comeback
09:54Voorlopig geen opvolger voor tv-columns van Angela de Jong