TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pfeijffer is een 52-jarige dichter en schrijver, die in 2014 de Libris Literatuurprijs won voor zijn roman La Superba. Hij woont al langere tijd in het Italiaanse Genua.
"Hij is iemand die me heel erg inspireert. Iemand die vanuit zijn kleine universum kijkt naar de wereld", zei presentatrice Janine Abbring, die voor de vierde keer de presentatie op zich neemt, vrijdag in Op1 over de komst van Pfeijffer.
Muzikant Typhoon trapt op 19 juli het 33e seizoen van Zomergasten af. Een week later is Inez Weski aan de beurt, gevolgd door Nasmiye Oral. Jaap Goudsmit maakt het kwartet compleet, waarna minister Carola Schouten aanschuift. Pfeijffer sluit de reeks op 23 augustus af op NPO2.
Ilja Leonard Pfeijffer is de zesde Zomergast van 2020! Zijn ‘Grand Hotel Europa’ werd het best verkochte boek van 2019. Schrijver, dichter en classicus Ilja Leonard Pfeijffer in #Zomergasten, 23 augustus op #NPO2 https://t.co/sZh79R3kQB #zg20 @IljaPfeijffer pic.twitter.com/zSAGmQ5VrD — VPRO Zomergasten (@zomergasten) July 3, 2020
Partnerbijdrage
Wauw: Claude zingt de akoestische versie van C'est La Vie!
12:58Het Perfecte Plaatje op Reis: deze deelnemer gooide camera uit frustratie in de hoek
12:27MAFS: Dennis wil meer actie tussen de lakens dan Stefan
12:05Video: Esther gaat compleet uit haar plaat in De Bondgenoten: 'Pietje snot'
12:01Hoe laat treedt Claude op tijdens de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2025?