TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
En dan is het idiote verhaal van Inventing Anna nog waargebeurd ook. De serie gaat over de ambitieuze journaliste Vivian (Anna Chlumsky) die het verhaal van Anna Delvey (Julia Garner) onderzoekt. Anna is zogenaamd een Duitse erfgename, een Instagram influencer en een oplichtster die van de rijken van New York een fortuin heeft gestolen. Oh ja, ze zit ook in de gevangenis.
De serie is gebaseerd op het artikel van journaliste Jessica Pressler in New York Magazine, getiteld 'How Anna Delvey Tricked New York's Party People'. Een verhaal dat viraal ging en dat Shonda Rhimes meteen wilde verfilmen toen ze het las.
De 9-delige serie Inventing Anna wordt verteld door de ogen van Vivian die praat met de mensen in Anna's leven die veelal door haar werden bestolen.
Een exacte datum heeft Netflix nog niet gegeven voor Inventing Anna, maar het wordt in ieder geval februari 2022.
Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival