TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Peter Balkenende was premier van 2002 tot en met 2010 en leidde vier kabinetten. Toen hij het politieke toneel betrad, werd hij vaak vergeleken met Harry Potter, maar in de loop der jaren werd hij steeds meer gerespecteerd.
Een man met een uitgesproken CDA-profiel die aardig wat ingewikkelde dossiers voor zijn kiezen kreeg. Denk aan de inval in Irak, de nasleep van de moord op Pim Fortuyn en de paspoortkwestie rondom Ayaan Hirsi Ali.
In dit tweeluik, dat op zaterdag 27 en zondag 28 december wordt uitgezonden, blikt Balkenende voor het eerst uitgebreid terug op zijn tijd als premier. Hij komt zelf aan het woord, naast andere politieke hoofdrolspelers uit zijn tijd. Onder anderen Jack de Vries, Maxime Verhagen en Wouter Bos vertellen over vier Balkenende-kabinetten.
Andere Tijden Premiersportret: De Storm van Balkenende is op zaterdag 27 december 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is